Menu
Masz pytania? Zadzwoń 605 206 609

Biura wykładziny dywanowe

Najbardziej popularnym materiałem na podłogi stosowanym w biurach jest płytka dywanowa/ modułowa występująca w różnych wymiarach, najbardziej popularny wymiar to 50cm x 50cm. Rozwiązania modułowe, takie jak, płytki dywanowe są odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów w sektorze budownictwa obiektowego.

Główną zaletą tego produktu jest trwałość. Płytka dywanowa/modułowa to fragment wykładziny na specjalnym utwardzonym podkładzie, składający się z wielu warstw materiałów. Kolejną jego zaletą jest łatwość w utrzymaniu. Wiadomo że wykładziny dywanowe wymagają o wiele większego nakładu pracy aby były czyste. W przypadku zanieczyszczenia lub zniszczenia fragmentu wykładziny nie ma problemu z wymianą jednego kwadratu. Na wykładzinie rulonowej częściowa wymiana uwidaczniała to miejsce powodując duże starty na estetyce.

Niezliczone możliwości projektowe to bardzo mocna strona płytek modułowych. Wystarczy spojrzeć na niektóre zdjęcia przedstawione poniżej lub w galerii. Tu naprawdę każdy może zabawić się w „projektanta” a wzornictwo jest naprawdę ogromne, producenci z roku na rok prześcigają się z nowymi wzorami, kształtami, balejażami i kolorystyką.

W dzisiejszych czasach tempo realizacji inwestycji jest bardzo szybkie, dlatego niezaprzeczalnym atutem tych wykładzin jest szybki montaż. Klej który działa jak rzep jest rozprowadzany na przygotowanej powierzchni a następnie płytki są układane i docinane przy ścianach specjalnymi gilotynami . Klej rzepowy sprawia, że możemy w każdym momencie ,nawet po kilku latach oderwać dany kwadrat i wymienić na nowy.

Małe odpady - praktycznie znikome, możemy prawie co do sztuki wyliczyć ile potrzebujemy płytek. Wart podkreślenia jest również walor akustyczny, który posiada każda wykładzina dywanowa, dlatego tak często jest ona wybierana w tego typach instytucjach jak biura, kina, hotelach itp.

Masz pytania?
Zaciekawiła Cię nasza oferta.

Zapraszamy do kontaktu
Złóż zapytanie ofertowe