Menu
Masz pytania? Zadzwoń 605 206 609
Dbamy o każdy
szczegół realizacji

Już od ponad 15 lat na rynku

Jako firma ZIELMAX Patryk Zieleziński istniejemy na rynku od 15 lat, lecz już kilka lat wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie w montażu różnego rodzaju wykładzin aby dziś osiągnąć perfekcję i pewność w tym co robimy.

Jesteśmy największą firmą montażową w Wielkopolsce. Dysponujemy pełnym zapleczem maszynowym oraz w pełni wykształconym zespołem montażowym składającym się z kilkunastu osób.

Możemy poszczycić się montażem wykładzin w wielu instytucjach, hotelach, szpitalach i szkołach w całej Polsce. Byliśmy m.in. w Jednostce Wojskowej w Gdyni, Urzędzie Skarbowym w Krakowie, Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, Centrum Medycznym LUX w Warszawie i w wielu innych. W południowej Wielkopolsce obsługujemy szpitale w Ostrowie Wlkp, Pleszewie i Kaliszu.

Mamy nadzieję, że na naszej stronie znajdą Państwo odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji i zachęcamy do kontaktu z nami.

Kompleksowo od projektu po montaż

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferujemy szeroki wybór wykładzin podłogowych PCV, dywanowych, sportowych i ściennych.

Jesteśmy z klientem od samego początku, doradzamy w wyborze wykładzin aby wariant, który wybierze  był dla niego jak najbardziej optymalny. Ważne są dla nas preferencje klienta, charakter obiektu oraz kieszeń inwestora.
  • Gwarancja jakości
  • Solidne wykonanie
  • Terminowość wykonania
  • Wieloletnie doświadczenie

Masz pytania?
Zaciekawiła Cię nasza oferta.

Zapraszamy do kontaktu
Złóż zapytanie ofertowe